Kurumsal

Murat Makina olarak 1982 yılında başladığımız ticari hayatımıza ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. Bilgi birikimimiz, tecrübeli kadromuz ve modern makine parkımızla yüksek kalite standartlarında, verimli ve kullanıcı dostu Plastik makinaları’nı Plastik Geri Dönüşüm sektörünün hizmetine sunmaktayız.

Plastik Geri Dönüşüm tesislerinde kullanılan makinelerin tamamını kendi bünyesinde üretme kabiliyetine sahip ender üreticilerden biri olmanın verdiği gururla, her geçen gün daha yenilikçi, daha yüksek verimli ve çevre dostu makinalar üretmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Maksimum verim ve minimum maliyet ilkesiyle hizmet veren, yüksek teknolojili, çevre dostu Plastik Makinaları ve Plastik Geri Dönüşüm makinaları üreterek ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaktayız. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde dünyanın tercih ettiği marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz; Maksimum verim ve minimum maliyet ilkesiyle hizmet veren, yüksek teknolojili, çevre dostu Plastik Geri Dönüşüm makinaları üreterek “Dünyayı Yeşile Döndürmek” ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak.

Vizyonumuz; Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Plastik Geri Dönüşüm sektöründe dünyanın tercih ettiği marka olmak.

Firmamızda üretimin her aşamasında çevre koruma politikalarına uygunluk ve kıt kaynakların en verimli şekilde kullanımı hedeflenmektedir. Ülke ekonomisine ve çevre temizliğine son derece faydalı olan Plastik Geri Dönüşüm Makinelerimizi imalat sürecinden itibaren çevre dostu olarak üretmekteyiz. Ancak bu şekilde, gelecek nesillere sağlıklı, yaşanabilir bir doğa bırakabilme çalışma ve gayretlerine katkıda bulunabileceğimizin bilincindeyiz.
İşletmemizde;
· Çevre yönetimi ile ilgili yürürlükteki yasalar, tüzükler, mevzuatlar ve prensipler benimsenip uygulanmaktadır.· Çevreye zarar vermeyecek ve kaynak kullanımında tasarruf sağlayacak uygun teknoloji ve yöntemler araştırılmakta ve uygulanmaktadır.· Çevrenin korunması için sürekli gelişme anlayışıyla çalışmalar yapılmaktadır.

· İşyerinde eğitim yoluyla çevre bilinci artırılmaktadır.

· Uluslararası ve ulusal pazarda vazgeçilmez olabilmek için kalite ve çevre anlayışı, alınan akreditasyon belgelerle desteklenmektedir.